św. Jadwiga

Białogard, 2016-06-26

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła obchodzimy w tym tygodniu: we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w środę -  uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

  2. Dzisiaj zapraszamy na Parafialny Piknik Rodzinny przy kościele św. Jadwigi. Początek o godz. godz.13.00.  Przewidywane zakończenie ok. 18.30. Wśród zabaw, śpiewu i grillowania oraz fantów, także losowanie głównych nagród, m.in.: coś dla pań do kuchni, coś dla dzieci do zabawy. Dochód z pikniku przeznaczony zostanie na remont kościoła parafialnego.

  3. W czwartek – cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu: JR: od godz. 17.00, JD: od godz. 18.00 oraz zakończenie nabożeństw czerwcowych.

  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.

  5. W sobotę przed południem odwiedziny chorych z posługą sakramentalną; po Mszach św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

  6. W sobotę kancelaria parafialna będzie czynna w godz. 17.00 - 18.00

  7. Biuro parafialne w okresie wakacji będzie czynne o godzinę krócej, czyli: w czwartek od 16.00 do 17.00, a w sobotę – od 10.00 do 11.00.

  8. Dziękujemy za wszelkie ofiary i życzliwość. Bóg zapłać!

  9. W „Gościu Niedzielnym” polecamy płytę dvd z filmową opowieścią Ufam Tobie oraz artykuł Miasto świętych - duchowy przewodnik po Krakowie (s.68-73). Zachęcamy do lektury.

  10. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dzisiaj dobrej zabawy na Pikniku parafialnym a Solenizantom i Jubilatom błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień. Dzieciom i młodzieży dobrego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Szczęść Boże!