św. Jadwiga

Białogard, 2017-05-21

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. W liturgii Kościoła obchodzimy w tym tygodniu: w środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych; w piątek – wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera; w najbliższą niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  2. Nabożeństwa majowe: w kościele św. Jadwigi w dni powszednie o godz.19.30, w czwartki i niedziele o godz. 18.30; w kościele św. Jerzego: w dni powszednie po Mszy św., w czwartki i niedziele o godz. 17.30.

  3. W czwartek (25.05.) zapraszamy parafialny zespól synodalny na spotkanie o godz. 19.00, w sali na plebanii.

  4. W sobotę, w kościele św. Jadwigi, o godz. 17.00 spotkanie formacyjne dla młodzieży, która w czerwcu przyjmie sakrament bierzmowania. W niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

  5. W „Gościu Niedzielnym” polecamy m.in. artykuł o obchodach stulecia objawień fatimskich w Koszalinie, a także w samej Fatimie, z udziałem papieża Franciszka. Zachęcamy do lektury.

  6. Bóg zapłać za życzliwość i ofiary składane na potrzeby naszych kościołów w parafii, a także te dzisiejsze do puszek, na „Chleb św. Antoniego".

  7. Naszym Parafianom i Gościom oraz Solenizantom i Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.

  8. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odszedł Marian Sakowicz, l. 63. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie!