św. Jadwiga

Białogard, 2017-01-22

III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w środę: święto nawrócenia św. Pawła Apostoła; w czwartek: wspomnienie św. biskupów: Tymoteusza i Tytusa; w piątek: wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; w sobotę: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

  2. Kancelaria parafialna  czynna będzie w czwartek, w godz.: 10.00 – 12.00. W pilnych sprawach prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny.

  3. Przypominamy, że jeszcze w tym tygodniu, ze względu na kolędę, msze św. w dni powszednie odprawiane są w godzinach rannych (JR: 8.00 i JD: 9.00).

  4. Do dzisiejszego „Gościa Niedzielnego” dołączona została płyta Andrea Bocellego, najsłynniejszego tenora świata. Cena egzemplarza bez zmian. Zachęcamy do lektury.

  5. Plan wizyty duszpasterskiej – w gablocie i na naszej stronie internetowej. W zakrystii lub telefonicznie można zapisać się na tzw. kolędę uzupełniającą – w sobotę, 28.01.

  6. Dziękujemy za życzliwość i ofiary składane na zobowiązania naszej parafii, także te składane przy okazji wizyty duszpasterskiej.

  7. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.